Радиоволна Клуба ГАЗ-69
 
     

  Сообщения без ответов | Активные темы
куплю БРДМ-2 Автомасла для клуба ГАЗ-69.com
AutoMoto.ua - агрегатор автосайтов Украины
AutoMoto.ua - агрегатор автосайтов Украины

Часовой пояс: UTC + 2 часа     RSS RSS   -69.com
Начать новую тему Ответить на тему  [ Сообщений: 10 ] 
Автор Сообщение
 Заголовок сообщения: Переоборудование
UNREAD_POSTДобавлено: 07 сен 2010, 11:12 
Эксперт
Эксперт
Аватара пользователя

Сообщения: 2026
Откуда: Крым, Симферополь
Репутация: 37   Человек с репутациейЧеловек с репутациейЧеловек с репутациейЧеловек с репутацией
Не в сети
Принят новый порядок переоборудования. Я так понимаю-таки разрешили?
ЗАТВЕРДЖЕНО
постановою Кабінету Міністрів України
від 21 липня 2010 р. № 607

ПОРЯДОК
переобладнання транспортних засобів

1. Цей Порядок визначає процедуру переобладнання транспортних засобів, призначених для експлуатації на вулично-дорожній мережі загального користування, що призводить до зміни повної маси та її розподілу по осях, розміщення центру ваги, типу двигуна, його ваги і потужності, колісної бази чи колісної формули, системи гальмового і рульового керування та трансмісії, зокрема для роботи на газовому моторному паливі та альтернативних видах рідкого і газового палива (далі — переобладнання транспортного засобу).

2. У цьому Порядку терміни вживаються в такому значенні:

організація з оцінки відповідності — підприємство, установа, організація незалежно від форми власності, яка проводить оцінювання відповідності транспортного засобу, призначеного для експлуатації на вулично-дорожній мережі загального користування (далі — транспортний засіб), що переобладнаний, вимогам правил, нормативів і стандартів України, а також умовам (вимогам), викладеним у документі про погодження переобладнання транспортного засобу (далі — документ про погодження);

спеціально уповноважена організація — підприємство, установа, організація, що погоджує переобладнання транспортного засобу.

3. Переобладнання транспортного засобу проводиться суб’єктом господарювання, який має нормативно-технічну документацію на відповідний вид переобладнання, узгоджену з МВС та Мінтрансзв’язку, і свідоцтво про погодження конструкції транспортного засобу щодо забезпечення безпеки дорожнього руху, або власником такого засобу в індивідуальному порядку.

Переобладнання транспортного засобу для роботи на газовому моторному паливі та альтернативних видах рідкого і газового палива проводиться суб’єктом господарювання, який має свідоцтво про погодження конструкції транспортного засобу щодо забезпечення безпеки дорожнього руху на відповідний вид переобладнання.

4. До переобладнання транспортного засобу власник або його представник подає транспортний засіб за місцем реєстрації такого засобу для проведення огляду реєстраційно-екзаменаційним підрозділом Державтоінспекції МВС, за результатами якого отримує відповідний акт, складений за формою, установленою МВС.

Перед переобладнанням транспортного засобу для роботи на газовому моторному паливі та альтернативних видах рідкого і газового палива огляд такого засобу підрозділом Державтоінспекції МВС не проводиться.

5. Для переобладнання транспортного засобу в індивідуальному порядку власник або його представник подає до спеціально уповноваженої організації заяву про погодження переобладнання транспортного засобу (далі — заява про погодження), в якій зазначаються відомості про транспортний засіб, вид переобладнання, а також технічна та інша інформація, необхідна для проведення переобладнання. До заяви про погодження додаються копії свідоцтва про реєстрацію транспортного засобу та акта проведення його огляду.

6. Спеціально уповноважена організація розглядає заяву про погодження і визначає технічну можливість та умови (вимоги) переобладнання транспортного засобу з урахуванням того, що його конструкція повинна відповідати вимогам щодо забезпечення безпеки дорожнього руху та охорони навколишнього природного середовища.

Строк розгляду заяви про погодження не повинен перевищувати 10 робочих днів за умови подання документів, передбачених пунктом 5 цього Порядку.

У разі коли подані документи оформлені неналежним чином або містять недостовірну інформацію, власник або його представник має право після усунення зазначених недоліків повторно подати заяву про погодження, яка розглядається в установленому порядку.

7. За результатами розгляду заяви про погодження спеціально уповноважена організація видає документ про погодження або надає обґрунтовану відмову в погодженні переобладнання транспортного засобу.

8. До спеціально уповноважених організацій належать:

державне підприємство “ДержавтотрансНДІпроект”;

Центр безпеки дорожнього руху та автоматизованих систем при МВС.

9. У документі про погодження зазначаються відомості про транспортний засіб і його власника, вид та умови (вимоги) переобладнання транспортного засобу з урахуванням того, що конструкція переобладнаного транспортного засобу повинна відповідати вимогам правил, нормативів і стандартів України.

10. Строк дії документа про погодження становить один рік з дня його видачі.

11. Спеціально уповноважена організація надсилає МВС у встановленому порядку інформацію про виданий документ про погодження для внесення відповідних даних до Єдиного державного реєстру Державтоінспекції.

12. Власник транспортного засобу або його представник забезпечує переобладнання транспортного засобу відповідно до умов (вимог), викладених у документі про погодження.

13. Після переобладнання транспортного засобу в індивідуальному порядку власник або його представник обирає організацію з оцінки відповідності та подає заяву про проведення оцінювання відповідності транспортного засобу, що переобладнаний, вимогам правил, нормативів і стандартів України, а також умовам (вимогам), викладеним у документі про погодження (далі — заява про проведення оцінювання). За результатами такого оцінювання видається сертифікат відповідності для переобладнаних автобусів та акт технічної експертизи або сертифікат відповідності для інших транспортних засобів, що переобладнані.

14. До організацій з оцінки відповідності належать:

випробувальна лабораторія (центр), що має атестат акредитації відповідної галузі;

орган з оцінки відповідності, визнаний та призначений в установленому порядку для проведення процедури сертифікації транспортних засобів;

підприємство, що має (чинний до 31 грудня 2011 р.) сертифікат відповідності державної системи сертифікації УкрСЕПРО з установлення відповідності конструкції транспортного засобу, що переобладнаний, умовам (вимогам), викладеним у документі про погодження.

15. Організація з оцінки відповідності:

розглядає заяву про проведення оцінювання;

проводить в установленому порядку випробовування транспортного засобу, що переобладнаний;

приймає рішення про підтвердження відповідності транспортного засобу, що переобладнаний, вимогам правил, нормативів і стандартів України, а також умовам (вимогам), викладеним у документі про погодження, чи надає обґрунтовану відмову в такому підтвердженні.

Відомості про організації з оцінки відповідності розміщуються на інформаційних стендах реєстраційно-екзаменаційних підрозділів Державтоінспекції МВС.

16. Строк проведення оцінювання не повинен перевищувати одного місяця.

17. Оплата виконаних спеціально уповноваженою організацією та організацією з оцінки відповідності робіт здійснюється згідно із законодавством.

18. Перереєстрація транспортного засобу, що переобладнаний, проводиться реєстраційно-екзаменаційним підрозділом Державтоінспекції МВС відповідно до Порядку державної реєстрації (перереєстрації), зняття з обліку автомобілів, автобусів, а також самохідних машин, сконструйованих на шасі автомобілів, мотоциклів усіх типів, марок і моделей, причепів, напівпричепів, мотоколясок, інших прирівняних до них транспортних засобів та мопедів, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 7 вересня 1998 р. № 1388 (Офіційний вісник України, 1998 р., № 36,
ст. 1327; 2009 р., № 101, ст. 3521).


Вернуться к началу
 Профиль  
 
Немного рекламы:
 Заголовок сообщения: Re: Переоборудование
UNREAD_POSTДобавлено: 07 сен 2010, 11:48 
Эксперт
Эксперт
Аватара пользователя

Сообщения: 1265
Откуда: Неаполь-Скифский
Репутация: 27   Человек с репутациейЧеловек с репутациейЧеловек с репутацией
Не в сети
Валера, вот я , например, установил 24-ый мотор вместо штатного, но ничего документально не оформлял :unknown:

Вопрос к тебе, как к эксперту всех этих тонкостей: - Что мне надо делать? (если можно, то по пунктам распиши, плиз)

Заранее благодарен :friends:

_________________
☭ Человек, как никто из живых существ любит создавать себе дополнительные трудности. Именно этим объясняется желание иметь собственный автомобиль. ... ☭
Деточкин
Из к/ф ★ Берегись автомобиля ★


Вернуться к началу
 Профиль  
 
 Заголовок сообщения: Re: Переоборудование
UNREAD_POSTДобавлено: 07 сен 2010, 13:43 
Бригадир
Бригадир
Аватара пользователя

Сообщения: 449
Изображения: 5
Репутация: 18   Человек с репутациейЧеловек с репутацией
Не в сети
Как-раз вовремя начали обсуждение животрепещущей темы для многих :). На следующей неделе планирую идти в МРЭО за разрешением (відповідний акт, складений за формою, установленою МВС) на преоборудование, т.е. установку дизеля. О-ох :o


Вернуться к началу
 Профиль Персональный альбом  
 
 Заголовок сообщения: Re: Переоборудование
UNREAD_POSTДобавлено: 07 сен 2010, 14:56 
Эксперт
Эксперт
Аватара пользователя

Сообщения: 2020
Изображения: 34
Откуда: Харьков,Герцено
Репутация: 71   Человек с репутациейЧеловек с репутациейЧеловек с репутациейЧеловек с репутациейЧеловек с репутациейЧеловек с репутациейЧеловек с репутациейЧеловек с репутацией
Не в сети
termit,катаюсь с 2006 ,хоть-бы кто спросил,в ПТС родной а стоит Уазкин,только тех.осмотр если ехать в гаи могут не пропустить,но я думаю его все проходят по другому.
Yuriy13, отпешись что сказали гайцы.


Вернуться к началу
 Профиль Персональный альбом  
 
 Заголовок сообщения: Re: Переоборудование
UNREAD_POSTДобавлено: 07 сен 2010, 22:23 
Бригадир
Бригадир
Аватара пользователя

Сообщения: 449
Изображения: 5
Репутация: 18   Человек с репутациейЧеловек с репутацией
Не в сети
Валерий писал(а):
termit,катаюсь с 2006 ,хоть-бы кто спросил,в ПТС родной а стоит Уазкин,только тех.осмотр если ехать в гаи могут не пропустить,но я думаю его все проходят по другому.
Yuriy13, отпешись что сказали гайцы.

Если будет о чем писать - обязательно!


Вернуться к началу
 Профиль Персональный альбом  
 
 Заголовок сообщения: Re: Переоборудование
UNREAD_POSTДобавлено: 10 сен 2010, 14:16 
Мастер
Мастер
Аватара пользователя

Сообщения: 752
Изображения: 24
Откуда: АР Крым, Симферопольский р-н пгт. Гвардейское
Репутация: 77   Человек с репутациейЧеловек с репутациейЧеловек с репутациейЧеловек с репутациейЧеловек с репутациейЧеловек с репутациейЧеловек с репутациейЧеловек с репутацией
Не в сети
У меня в настоящее время документы находятся на экспертизе, когда внесу изменения, если будет интересно подробно расскажу.
В техпаспорте будут изменения следующего характера:

из 8-ми местного я сделал 5-ти местный
поставил мотор 417
усиленный бампер
лебедка
гидроусилитель руля
тормозная система (вакуум) с подвесными педалями
газомаслянные амортизаторы

_________________
Мне чужого не надо, поэтому и продаю!


Вернуться к началу
 Профиль Персональный альбом  
 
 Заголовок сообщения: Re: Переоборудование
UNREAD_POSTДобавлено: 16 сен 2010, 21:12 
Новичок

Сообщения: 2
Откуда: украина
Репутация: 0  
Не в сети
я хочу з чотиридверного зробити 2 дверного позакону маю право чи ні


Вернуться к началу
 Профиль  
 
 Заголовок сообщения: Re: Переоборудование
UNREAD_POSTДобавлено: 16 сен 2010, 21:17 
Эксперт
Эксперт
Аватара пользователя

Сообщения: 2026
Откуда: Крым, Симферополь
Репутация: 37   Человек с репутациейЧеловек с репутациейЧеловек с репутациейЧеловек с репутацией
Не в сети
diduh писал(а):
я хочу з чотиридверного зробити 2 дверного позакону маю право чи ні

нет. Из-за микроавтобусов запрещено переоборудование из грузовых в легковые и обратно , но попытаться можно...


Вернуться к началу
 Профиль  
 
 Заголовок сообщения: Re: Переоборудование
UNREAD_POSTДобавлено: 19 сен 2010, 14:09 
Бригадир
Бригадир
Аватара пользователя

Сообщения: 449
Изображения: 5
Репутация: 18   Человек с репутациейЧеловек с репутацией
Не в сети
Валерий писал(а):
termit,катаюсь с 2006 ,хоть-бы кто спросил,в ПТС родной а стоит Уазкин,только тех.осмотр если ехать в гаи могут не пропустить,но я думаю его все проходят по другому.
Yuriy13, отпешись что сказали гайцы.

Вобщем получил я в МРЭО разрешение на переоборудование и выдали акт сверки агрегатов. Срок действия 1 год. В МРЭО написал заявление на имя начальника и заплатил 100грн официально в кассу, ну и не только :). Подал заявление в ДП "ДержавтотрансНДІпроект", что на проспекте Победы 57. Вот тут начинается геммор. Мощность и крутящий момент дизельного агрегата превышают более чем на 25% родного. Дописал в заявлении, что трансмиссия и подвеска будет от того же авто, что и двигатель. Может зря? Хотя на самом деле так и хочу сделать.


Вернуться к началу
 Профиль Персональный альбом  
 
 Заголовок сообщения: Re: Переоборудование
UNREAD_POSTДобавлено: 20 сен 2010, 14:18 
Эксперт
Эксперт
Аватара пользователя

Сообщения: 2089
Изображения: 0
Репутация: 64   Человек с репутациейЧеловек с репутациейЧеловек с репутациейЧеловек с репутациейЧеловек с репутациейЧеловек с репутациейЧеловек с репутацией
Не в сети
Yuriy13 писал(а):
Валерий писал(а):
termit,катаюсь с 2006 ,хоть-бы кто спросил,в ПТС родной а стоит Уазкин,только тех.осмотр если ехать в гаи могут не пропустить,но я думаю его все проходят по другому.
Yuriy13, отпешись что сказали гайцы.

Вобщем получил я в МРЭО разрешение на переоборудование и выдали акт сверки агрегатов. Срок действия 1 год. В МРЭО написал заявление на имя начальника и заплатил 100грн официально в кассу, ну и не только :). Подал заявление в ДП "ДержавтотрансНДІпроект", что на проспекте Победы 57. Вот тут начинается геммор. Мощность и крутящий момент дизельного агрегата превышают более чем на 25% родного. Дописал в заявлении, что трансмиссия и подвеска будет от того же авто, что и двигатель. Может зря? Хотя на самом деле так и хочу сделать.


То, что есть ограничения по мощности и крутящему я не знал. Какие еще требования предъявляются, сколько денюжек такой гемор и времени занимает ? Может кто уже проходил экзекуцию полностью ? Есть желание ГАЗ-69 с дизелем котлетного вида забабахать.


Вернуться к началу
 Профиль Персональный альбом  
 
Показать сообщения за:  Поле сортировки  
Начать новую тему Ответить на тему  [ Сообщений: 10 ] 

Часовой пояс: UTC + 2 часа     RSS RSS   -69.com


Кто сейчас на конференции

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и гости: 2


Вы не можете начинать темы
Вы не можете отвечать на сообщения
Вы не можете редактировать свои сообщения
Вы не можете удалять свои сообщения
Вы не можете добавлять вложения

Найти:
Перейти:  


(c) 2008-2010 Content by Frejer Stolz & Co Powered by phpBB Group