Клуб ГАЗ-69.com - форум, общение, магазин. GAZ-69 Club
http://www.gaz-69.com/forum/

Петиция против повышения налога на ТС
http://www.gaz-69.com/forum/viewtopic.php?f=24&t=209
Страница 1 из 1

Автор:  Интервент [ 20 янв 2009, 21:56 ]
Заголовок сообщения:  Петиция против повышения налога на ТС

Ребята привет! Я думаю, все уже слышали о повышении налогов. В связи с этим члены ГАЗ-Клуба при поддержке других клубов собирают подписи под обращением к президенту, Кабмину, ВР и КСУ с требованием отменить данный закон.

Текст обращения следующий

Цитата:
Президентові України
Ющенку Віктору Андрійовичу

Верховній Раді України

Прем’єр-міністрові України
Тимошенко Юлії Володимирівні

Конституційному суду України

Від громадян України
прізвища, імена, по-батькові, адреси,
підписи, дати підписів
зазначені в кінці звернення

Колективне звернення згідно статті 40 Конституції України та
статті 1 Закону України „Про звернення громадян”
від 02.10.1996 №393/96-ВР (зі змінами та доповненнями)

Шановний пане президенте! Шановна Верховна Рада! Шановна пані прем’єр-міністр! Шановний Конституційний суд України! Ми, громадяни України, звертаємося до Вас з приводу тієї ситуації, що склалася навколо стягнення податків з власників автомобілів.
Згідно з даними офіційних Інтернет-представництв Верховної Ради України та Президента України, 25 грудня 2008 року Верховна Рада ухвалила, а 2 січня 2009 року Вами було підписано закон №797-VI від 25 грудня "Про внесення змін до деяких законів України з питань оподаткування", яким підвищується податок з власників транспортних засобів. Згідно цьому закону, податок з власників автомобілів, з об'емом двигуна від 2,2 до 3,0 л підвищується до 75 грн за 100 см3, для власників автомобілів з об'ємом двигуна більше 3 літрів – до 120 грн зі 100 см3. На перший погляд, цей закон начебто стосується лише власників дорогих автомобілів, які взмозі заплатити такі податки. Проте Верховна Рада не врахувала той факт, що в Україні експлуатується велика кількість відносно дешевих автомобілів, які потрапляють до цих категорій.
Наприклад, власникам автомобілів, що були у використанні, марки «Волга» (об'єм двигуна 2,5 л та 2,3 л), ринкова вартість яких складає від 6 до 15 тисяч гривень, за нових умов при проходженні ТО доведеться платити 3750 гривень податку замість 500-ти (за два роки). Власникам автомобілів Форд «Скорпіо» з двигуном 2,8 л (ринкова вартість – 20-25 тисяч гривень) доведеться заплатити 4200 гривень. Власники автомобілів Форд «Таурус» (об'єм двигуна 3,8 л; ринкова вартість 20-30 тисяч гривень) вимушені будуть щорічно платити зовсім величезну суму 9120 гривень! Також до цього переліку можна включити автомобілі Volvo 760 (об’єм двигуна 2,4 л; ринкова вартість 25-35 тисяч гривень, розмір річного податку 3600 грн), Volvo 245 (об’єм двигуна 2,3 л; ринкова вартість 20-30 тисяч гривень, розмір податку 3450 грн), тощо.
Не можна не звертати уваги і на той факт, що у сільській місцевості експлуатується велика кількість автомобілів УАЗ (об'єм двигуна 2,5 л, ринкова вартість 10-15 тисяч гривень), які фактично є єдиними доступними автомобілями високої прохідності для мешканців села. Проте за нових умов цей автомобіль стане недоступною розкішшю для багатьох своїх власників, адже кожні два роки сплачувати 3750 гривень податку під силу далеко не кожному українському селянинові.
Слід також зазначити, що, згідно з повідомленнями ЗМІ, у листопаді середня заробітна платня в Україні зменшилася до 1917 гривень, і навіть за офіційними розрахунками не виключено її подальше зменшення в умовах економічної кризи. Тобто, пересічному українцеві, який є власником одного з вищезазначених автомобілів доведеться як мінімум один місяць на рік працювати лише заради того, щоб заплатити податок на автомобіль.

Слід також зазначити, що такі зміни закону порушують конституціїні права громадян України. У статті 24 Конституції України сказано: «Громадяни мають рівні конституційні права і свободи та є рівними перед законом.

Не може бути привілеїв чи обмежень за ознаками раси, кольору шкіри, політичних, релігійних та інших переконань, статі, етнічного та соціального походження, майнового стану, місця проживання, за мовними або іншими ознаками».
Проте з нового закону виходить, що власники автомобілів з двигуном більше 2,2 л вимушені платити значно більшу суму податку (в середньому у 15 разів та більше), ніж власники інших автомобілів, при чому така різниця жодним чином не обґрунтована та суперечить елементарній логіці. Таким чином, закон №797-VI дискредитує частину громадян України за майновим станом.

ПРОСИМО скасувати закон №797-VI в частині підвищення податків на транспортні засоби як такий, що порушує конституційні права громадян України.
Дякую за розуміння та прошу доручити надати письмову відповідь на адресу відправника.

Додаток: копії підписів громадян, які підтримують звернення на арк. у 1-му прим.

З повагою,

Підписи та дані осіб, які підтримують звернення стосовно стягнення податків з власників автомобілів


На данный момент обращение поддердажи ГАЗ-Клуб, УАЗ-Клуб, Клуб ВАЗ-2101, а также члены Форд-Клуба и Клуба 2108. Если вы также поддерживаете инициативу, просьба отпистаься в этой теме.

Автор:  Frejer Stolz [ 20 янв 2009, 22:37 ]
Заголовок сообщения:  Re: Петиция против повышения налога на ТС

Что нужно делать, чтобы участвовать? Прочесть - прочли. Подпишемся. Дальше?

Автор:  Интервент [ 20 янв 2009, 23:07 ]
Заголовок сообщения:  Re: Петиция против повышения налога на ТС

Frejer Stolz писал(а):
Что нужно делать, чтобы участвовать? Прочесть - прочли. Подпишемся. Дальше?

В первых числах февраля (2-3 числа) я отправлю это обращение по 4 адресам: приемная президента, ВР, Кабмина и КСУ. Согласно закону об обращениях граждан, они обязаны дать нам официальный ответ. Конечно не факт, что они нас послушают и отменят свой закон, но тем не менее мы будем иметь на руках теперь уже официальный документ.

Насчет подписей, напишите плз когда у вас клубная встреча, заеду в гости :)

Автор:  Валерий [ 21 янв 2009, 10:00 ]
Заголовок сообщения:  Re: Петиция против повышения налога на ТС

Нет вопросов моя подпись уже готова ,где ставить?

Автор:  Виктор Павлович [ 21 янв 2009, 16:05 ]
Заголовок сообщения:  Re: Петиция против повышения налога на ТС

Цілком підтримую акцію! А як бути тим, у кого автомобіль передається з покоління в покоління і для них це єдиний автомобіль так як немає можливості і засобів придбати новий? Їх і тепер роздягнуть! :twisted:

Автор:  Интервент [ 21 янв 2009, 19:47 ]
Заголовок сообщения:  Re: Петиция против повышения налога на ТС

Валерий, Виктор Павлович, дело в том, что нужны именно личные подписи. Поскольку вы находитесь в других городах, можно сделать так: оставте мне свои адреса е-мейл, я вам вышлю бланки для подписей и свой адрес, вы распишитесь и вышлите их мне. Было бы кстати супер если бы вы еще собрали хотя бы по нескольку подписей, знакомых, соседей по гаражу и т.д.

Страница 1 из 1 Часовой пояс: UTC + 2 часа
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/